شرکت دیالیز تجهیز

معرفی شرکت

شرکت دیالیز تجهیز در سال 1389 در محلی با زیر بنا 360 متر مربع و به کارگیری 24 نفر نیروی متخصص در بخشهای فروش، بازاریابی، حسابداری، انبار، تدارکات و واردات آغاز بکار نمود و در حال حاضر با افزایش 180 مترمربع مکان جداگانه جهت انبار و استخدام 8 نفر نیرو در بخش های پیش گفته فعالیت خود را گسترش بخشیده است.

تأسیس این شرکت نتیجه تصمیم گیری مدیران شرکت مدیریت تجهیزات پزشکی ایران سهامی خاص، جهت فعالیت متمرکز و مستمر صرفاً بر روی تولیدات کامل کارخانه B.Braun در زمینه درمان همودیالیز اعم از دستگاه ها، داروها و مصرفی های مرتبط با این تراپی می باشد. متأسفانه افزایش بیماران دیالیزی و عدم توانایی در پاسخگویی بخش های دولتی در راه اندازی و به روز رسانی مراکز دیالیز خود، این شرکت را در ایجاد نقشه راهی جدید برای تأسیس و راه اندازی مراکز دیالیز زیر نظر مستقیم خود با بکارگیری تجارب گسترده کارخانه B.Braun در این بخش را ترغیب نمود و هم اکنون این بخش با نام پرووایدری به سایر فعالیت های قبلی شرکت اضافه گردیده است.

 

هم اکنون این شرکت در زمینه فروش :

-        ماشین همودیالیز B.Braun مدل Dialog+با طیف وسیعی از آبشن ها

-        دستگاه R/O - B.Braun   Lauer با تنوع کامل در انواع سایزها

-        دستگاه CRRT - B.Braun برای کمک به متخصصان ارولوژیست و ICU در درمان پیوسته جایگزینی کلیه

-        انواع تخت های دیالیز ایرانی و اروپایی مورد تأیید اداره کل تجهیزات پزشکی

-        فیلترهای دیالیز ، CRRT و پیروژن در ابعاد و انواع مختلف از کارخانه B.Braun

-        پودر ها و محلول های دیالیز از کارخانه B.Braun

-        سوزن فیسچولا و ست های تزریقی سرم و شریانی و وریدی از کارخانه B.Braun

-        انواع ضد عفونی کننده های سطوح و بخش های داخلی ماشین های دیالیز از کارخانه B.Braun

 

وبخش های خدمات فنی برای ارائه نقشه های معماری، تأسیساتی ، جانمایی و مشاوره جهت راه اندازی بخش های دیالیز یکی از پیشرفته ترین و به روزترین خدمات را در زمینه های مرتبط به این بخش از حوزه سلامت را به عزیزان متقاضی در کلیه مراکز درمانی و خصوصی ارائه می نماید. در حال حاضر این شرکت قصد دارد با ایجاد یک سایت ، اطلاعات کامل بیماران را دریافت و پردازش نموده و به طور 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات پزشکی ، داروئی و تغذیه ای این عزیزان با بهره گیری از مجرب ترین متخصصان در رشته های مرتبط بوده و برخلاف گذشته ایشان را قادر به انجام مسافرت های تفریحی و گردشگری در مراکز داخل و خارج زیر نظر مراکز خود می نماید.